Načítám Akce

« Všechny Akce

VIP vstupenka

2 srpna - 4 srpna

Zdarma

Máte rádi náš festiválek, chcete aby byl ještě lepší? Máme pro vás jedinečnou nabídku.

Jedná se o vřelou podporu trochu jinak – VIP vstupenky, které jsou k dispozici na jednotlivé dny festiválku. Proč zvolit VIP vstupenku? Protože s ní získáte nejen přístup k úžasnému programu festiválku, ale také k speciálnímu zákoutí, které bude vyhrazené pouze pro vás, naše vážené podporovatele.

Co tedy tento exkluzivní prostor nabízí? Kromě občerstvení a pití zde budete mít přístup k dalším výhodám, které nikdo jiný na festivalu mít nebude. Toto zákoutí bude místem, kde se budete cítit jako doma – ať už si budete užívat odpočinek mezi vystoupeními, nebo se setkávat s ostatními vášnivými fanoušky.

Je důležité zdůraznit, že počet VIP vstupenek je omezený – pouze deset na každý den festiválku. Pokud tedy chcete být součástí této jedinečné zkušenosti a zároveň podpořit naši událost, je toto nejlepší volba.

Vaše podpora znamená pro nás mnoho a s vaší pomocí můžeme udělat tento festiválek nezapomenutelným pro všechny účastníky. Takže neváhejte a zarezervujte si svou VIP vstupenku ještě dnes. Těšíme se na setkání s vámi na festiválku!

Cena jednoho VIP vstupu je 1000,-

Níže provedete rezervaci vstupenky na konkrétní den.
Vyplníte své údaje na které vás budeme moci kontaktovat.

Podrobnosti

Zahájení:
2 srpna
Ukončení:
4 srpna
Cena:
Zdarma

VIP SOBOTA

VIP vstupenka na sobotní den

0 Zúčastní se
10 remaining
Rezervace zde

VIP NEDĚLE

VIP vstupenka na nedělní den

0 Zúčastní se
10 remaining
Rezervace zde

VIP PÁTEK

VIP vstupenka na páteční den

0 Zúčastní se
10 remaining
Rezervace zde

Share

VIP vstupenka